Aşk Mesajları - Hazır Mesajlar Arşivi

Adını Yazmışım Kalbime Silmeye Kimin Gücü Yeter.seviyorum Seni Yasakta Olsa Ayırmaya Kimin Gücü Yeter.aklımdan Çıkarsalar da Kalbimden Çıkarmaya Kimin Gücü Yeter (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Agladiginda Gozlerinden Akan Yas Olmak Isterdimyanaklarini Opmek Icin. Gunes Her Sabah Doguyor Ben Ise Sensiz Hergun Biraz Daha Batiyorum. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum…”SENİ SEVİYORUM” (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Ama Coskun Ama Yorgun Bir Yil Daha Geciyor Yasamdan Tum Mutlu Yarinlar Seninle Olsun Sevgilerin Guzeli Ile Yogrul Dogum Gunun Kutlu Olsun (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Askım Bir Tiyatro Dediler Herkeze Bir Rol Verdileren Zoru Bana Nasipmis Once Sev Sonra Unut Dediler Bense Rolumu Iyi Oynayamadim Sevdim Ama Unutamadim! (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Askin Yolunda Tam Yirmi Yil Gecti…ama Yolun Haritasi Hala Cizilemedi.bazen Muzaffer Oldumcogu Kez Fethedildim.yirmi Yil Gectihala Birinci Sayfasinda Ask Defteri… (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşık Olan Bir insan herzaman Mutludur. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşk insanı Hayata Bağlar Hayat iSe insanı Aşka Bağlar. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşk Seninle Yaşanacak Kadar Güzel Sensiz Yaşanmayacak kadar iLLet bir Acı ve tutku. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşk Soğuk bir Sabahın Melteminde Sıcak Rüzgarların Esmesidir. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşk uğruna öLünecek kadar Şehvetli Bir Duygu Geceleri Ağlatacak kadar Duygusal Duygu Yoğunlaşması Hissettirir. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın.. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende… (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşkımı Anlatsamö haykırsam Dünyaya, Dünya Yine Dönecek umarsızca, Beni Sadece Sen Duy Sen Anla Bebeğim. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Ayrilik Adini Nereden Cikardinbir Defa Degil Bin Defa Canimi Aldinbu Bedenimi Sensiz Yasar Mi Sandinhata Yaptin Sevgilimburda Yanildin… (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Bahcelerde Seftali Kayisi Yedi Askin Ugurlu Sayisi Yedi Yildir Hasret Kaldim Sevdaya Yeter Artik Yalvardigim Mevlaya (Ekleyen:siirlervesozler.com)

SAYFALAR
1 2 3 4 5 6 7

Aşk Mesajları İçin 126 Mesaj Bulundu.



R7DLWZ Yandaki güvenlik kodunu yazınız.

Kategoriler

Anneler Günü Mesajları

Arkadaşlık Mesajları

Aşk Mesajları

Ayrılık Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bayram Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Dostluk Mesajları

Fanatik Taraftar Mesajları

Günaydın Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Kandil Mesajları

Kısa Mesajlar

Komik Mesajlar

Matrak Mesajlar

Özlem Mesajları

Özür Mesajları

Sevgi Mesajları

Veda Mesajları

Yılbaşı(Yeniyıl) Mesajları

Arama Yap
Kız Oyunları Oyna Flash Oyun Sitesi Kız Oyunları Oyun Sitesi
http://www.facebook.com/oybil