Arkadaşlık Mesajları - Hazır Mesajlar Arşivi

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim Canım Dostumsun... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Arkadaş vardır gıda gibidir, onu hep ararsın. Arkadaş vardır ilaç gibidir, gerekirse ararsın. Arkadaş vardır hastalık gibidir, onu aramazsın o seni bulur... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Arkadaşım ol ağlarken yabancı omuz aramayayım arkadaşım ol kalben tut sevgi sun gözlerinle ve ne olursan ol arkadaşım ol ister yanim da ister uzakta ister gülüşüm de ister göz yaşim da bir ses cigligim ol odama dol ama benim arkadaşım ol (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Arkadaşlıklar aşka dönüşebilir, ama aşklar arkadaşlığa asla dönüşemez. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdügümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Bütün dünyayı sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Dostluk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derin, tek başına yaşanmayacak kadar zordur. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Dostluklara mesken bu yürek aşklara değil, sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamına, merhabasına muhtaç bu yürek. Merhaba ey dost bu gece de yürektesin... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Dünyada dost denilen kelime yalan. Benim en iyi dostum içkim sigaram. Onlar da terkederdi olmasa param... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Düşmanımın nefreti dostumun sevgisinden daha gerçektir. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Evet arkadaşım! Gülmek varken surat aşmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiçbir şey kırılan kalplere değmez... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Geldiğin zaman bosluk dolduran değil, gittigin zaman yeri doldurulamayan ol. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Gülmek senin için bir tutku olsun... Olur da birgün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Güneşe bağlandı korkuyla önce insan, sonra ateşe, suya ... Ay battı, su kurudu gün bitti.. Sevgi, kardeşlik ve dostluktur sonsuz olan.. Can Dostuma... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Kuşlar gibi uçmayı balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ancak bu arada basit bir sanatı unuttuk kardeşçe yaşamayı. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Merhaba arkadaşım, bir gün bahar olmak istersen çiçeklerin daima açık olsun bir gün çiçek olmak istersen yüzün hep güneşe dönük olsun ve bir gün birini severken kalbin hep onunla olsun. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Seni özlüyorum her okula gidişimde, çektiğin kopya kağıtları hala sıranın altında seni bekliyor sen nerdesin dostum, nerdesin... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

SAYFALAR
1 2

Arkadaşlık Mesajları İçin 23 Mesaj Bulundu.K55EL4 Yandaki güvenlik kodunu yazınız.

Kategoriler

Anneler Günü Mesajları

Arkadaşlık Mesajları

Aşk Mesajları

Ayrılık Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bayram Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Dostluk Mesajları

Fanatik Taraftar Mesajları

Günaydın Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Kandil Mesajları

Kısa Mesajlar

Komik Mesajlar

Matrak Mesajlar

Özlem Mesajları

Özür Mesajları

Sevgi Mesajları

Veda Mesajları

Yılbaşı(Yeniyıl) Mesajları

Arama Yap
Kız Oyunları Oyna Flash Oyun Sitesi Kız Oyunları Oyun Sitesi
http://www.facebook.com/oybil