Babalar Günü Mesajları - Hazır Mesajlar Arşivi

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Aslan babam, babalar günün kutlu olsun… (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Atesin yaktigindan, gunesin hareket ettiginden, gercegin bir yalan oldugundan kuskulan fakat benim seni sevdigimden asla kuskulanma babacigim, babalar gunun kutlu olsun (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını söndürür. "Hz. Muhammed s.a.v" (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası… (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın... Babalar günün kutlu olsun babacım. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin... Babalar günün kutlu olsun. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Biricik babama sevgilerimle!... Babalar günün kutlu olsun. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Canım babam!... Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım. . (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. Ailen. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun… (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun... (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım. (Ekleyen:siirlervesozler.com)

SAYFALAR
1 2

Babalar Günü Mesajları İçin 23 Mesaj Bulundu.MMPA58 Yandaki güvenlik kodunu yazınız.

Kategoriler

Anneler Günü Mesajları

Arkadaşlık Mesajları

Aşk Mesajları

Ayrılık Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bayram Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Dostluk Mesajları

Fanatik Taraftar Mesajları

Günaydın Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Kandil Mesajları

Kısa Mesajlar

Komik Mesajlar

Matrak Mesajlar

Özlem Mesajları

Özür Mesajları

Sevgi Mesajları

Veda Mesajları

Yılbaşı(Yeniyıl) Mesajları

Arama Yap
Kız Oyunları Oyna Flash Oyun Sitesi Kız Oyunları Oyun Sitesi
http://www.facebook.com/oybil